П`ятниця, 29.03.2024, 16:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Нововасилівського НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вчителі

Тиждень молодого вчителя

У Нововасилівському НВК з 18 квітня по 21 квітня 2017 року пройшов тиждень молодого спеціаліста. Метою Тижня було покращення рівня кваліфікації молодих учителів, обмін досвідом та підвищення мотивації професійної діяльності. Молоді вчителі: Каськова Людмила Андріївна, Криворучко Наталія Вікторівна, Пашко Наталія Юріївна провели відкриті уроки, тренінги з використанням інформаційних технологій, на яких вони продемонстрували різні методи та прийоми роботи на уроці. Проведені в рамках Тижня заходи дали можливість створити в колективі творчу атмосферу, сприяли дружній і згуртованій роботі адміністрації школи, наставників, керівників методичних об’єднань та молодих спеціалістів, пробудили інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів.

Бажаємо успіхів у роботі!

Урок англійської мови у 5 класі на тему:

 «Подорож до Великої Британії»

 

Урок природознавства у 4 класі на тему:

«Гори Карпати»

Тренінг "Складові гарного настрою"

Вчителі, які атестуються в 2016 - 2017 навчальному році

Кондратенко Валентина Миколаївна - випускниця Херсонського педагогічного інституту

ім. Н.К. Крупської.

Спеціальність – вчитель української мови та літератури.

Малихін Максим Вадимович - випускник Херсонського державного університету.

Спеціальність – вчитель фізичної культури.

Іващенко Галина Вікторівна - випускниця Херсонського педагогічного інституту

ім. Н.К. Крупської.

Спеціальність – вчитель математики. 

Назаренко Олександр Юрійович - випускник Бердянського державного педагогічного університету. 

Спеціальність – вчитель фізики та астрономії.

Тиждень молодого вчителя

У Нововасилівському НВК з 10 квітня по 20 квітня 2015 пройшов тиждень молодого спеціаліста. Метою Тижня було покращення рівня кваліфікації молодих учителів, обмін досвідом та підвищення мотивації професійної діяльності. Молоді вчителі: Волович Ольга Олександрівна, Назаренко Олександр Юрійович, Ніколаєва Олена Миколаївна провели відкриті уроки з використанням інформаційних технологій, на яких вони продемонстрували різні методи та прийоми роботи на уроці. Проведені в рамках Тижня заходи дали можливість створити в колективі творчу атмосферу, сприяли дружній і згуртованій роботі адміністрації школи, наставників, керівників методичних об’єднань та молодих спеціалістів, пробудили інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів.

Урок фізики у 7 класі на тему:

"Око. Види зору. Окуляри. Оптичні вироби"

(вчитель Назаренко О.Ю.)

Урок географії у 9 класі на тему:

"Україна і світове господарство"

(вчитель Ніколаєва О.М.)

МОЛОДІ ВЧИТЕЛІ - МАЙБУТНЄ ЗАКЛАДУ

     Швидко  минає  час, змінюється  життя, та  незмінною  залишається  дорога,  яка вміло  поєднує  в єдине  вчора,  сьогодні і завтра. Дорога, яка веде  до школи. Сьогодні в школі змінилося майже все: статус, державні стандарти, програми, підручники, але такою ж, як колись,залишається місія навчального закладу – бути освітнім та культурним центром навчально – виховної роботи.

     Сьогоднішня школа покликана  бути  школою педагогічної підтримки  й захисту  дитини, що забезпечує їй фізичну, психологічну, моральну безпеку,  в якій діяльність  дитини постійно супроводжується ситуацією успіху. А звідси і високі вимоги до вчителя .

     Перед  адміністрацією кожної школи  постає ряд завдань:

     - Як допомогти  молодим  учителям  не розчаруватися в обраній професії?

    - Як не допустити того,   що б їх  відлякували перші невдачі, складності педагогічної  праці, невміння психологічно ствердитися в цій  діяльності або в даному колективі, низька заробітна плата

     Молоді педагоги – це сподівання будь – якої школи на її подальший розвиток, а тому їхній прихід в освітній заклад є надзвичайно значимим і вагомим. Дбайливе ставлення до кожного молодого вчителя, створення умов для його успішного становлення й розвитку – запорука успішного подальшого розвитку освіти.

      Завзяті, сповнені сил і енергії. У них багато мрій, бажань, планів на майбутнє.

     Ці слова можна віднести до наших колег: вчителя англійської мови Сігарьової І.М., вчителя фізичної культури Малихіна М.В., вчителя фізики Назаренко О.Ю., педагога-організтора, вчителя біології Ніколаєвої О.М.

     З перших днів роботи вони поринули у вир шкільного життя: уроки, години спілкування, зустрічі з батьками, наради, засідання методичних об'єднань, школа молодого спеціаліста, робота гуртків.

    Для Ірини Михайлівни, Максима Вадимовича, Олександра Юрійовича, Олени Миколаївни  це час плідної, цікавої роботи. Час досвіду та пошуку, протягом якого наші молоді колеги звідали вже перші радощі, зробили відкриття, пережили прикрощі та несподіванки.

  Дехто відчув тривогу і смуток, а може, щастя, нелегке вчительське щастя. Але в очах своїх вихованців вони будуть завжди такими, якими побачили їх уперше: усміхненими, трохи розгубленими, замріяними і зніяковілими.

    Дозвольте ознайомити вас з нашими молодими колегами.

    1. Сігарьова Ірина Михайлівна – вчитель іноземної мови  1-11 класів, класний керівник 11-го класу. Яскрава, творча, усміхнена, працьовита. Вважає, що основне завдання вчителя – передати знання учням з предмета. Метою фахової діяльності цього педагога є формування стійкої мотивації до вивчення іноземної мови, формування мовленнєвої культури, творчих здібностей. Добре поєднуються індивідуальні і колективні форми роботи, різні ігри.

    2. Назаренко Олександр Юрійович – вчитель фізики та інформатики, класний керівник 5 класу. Розумний, толерантний, контактний. Використовує сучасні інформаційні технології, можливості Інтернету, сприяє  розвитку логічного мислення учнів та наочно ілюструє практичне застосування фізичних знань з використанням інформаційних технологій. Допомагає учням знаходити раціональні способи розв’язання задач, складання алгоритмів, обґрунтування.

    3. Малихін Максим Вадимович – вчитель фізичної культури 5-11 класів, класний керівник 7-го класу. Активний,  пропагує активні фізичні вправи в урочний та у позаурочний час. На уроках фізичної культури  забезпечує інтенсивний розвиток в учнів Заняття характеризуються високою щільністю, реалізацією принципів індивідуалізації та диференціалізації навчання. Вміло проводить дозування фізичних навантажень, проводить заняття секції футболу, організовує в школі різноманітні спортивні змагання. Команди школи - юнаків та дівчат з футболу, волейболу були переможцями районних та учасниками обласних змагань.

     4. Ніколаєва Олена Миколаївна - педагог-організатор, вчитель біології. Врівноважена, оптимістична, талановита завжди в оточені учнів. На заняттях добирає оптимальні форми й методи навчання, що сприяють розвиткові пізнавальної активності; створює атмосферу співпраці й довіри між вчителем та учнем протягом всього уроку. 

   

    Але поки ви станете справ­жніми майстрами, пройде ще багато часу. До вершини треба йти іноді все життя, зробити багато власних відкриттів. Іноді навіть те, що вже відо­ме для інших. Тому намагайтеся від­відувати якнайбільше уроків у своїх старших колег, запозичте те, що ви­вірене часом, відкрийте нове.

 Хочеться побажати молодим : ніколи не зупиняйтесь на досягнутому – тільки праця , новаторство , пошук допоможуть вам стати в ряд майстрів   педагогічної ниви .

     Ваша енергія , вогник, теплота серця нехай запалюють серця дітей .

      Успіхів вам , молоді колеги!  

Знання і мудрість дарувати дітям,

Нести велике світло доброти,

Почесніше  покликання в світі,

І радісніше цього не знайти

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи 

Нововасилівського НВК

Малашок В.В.

Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz