Вівторок, 20.11.2018, 18:14

Офіційний сайт Нововасилівського НВК

Життя закладу

З метою змістовного  дозвілля дітей, популяризації кращих традицій, звичаїв  і обрядів українського народу в закладі  21, 22, 29, грудня 2012 року проходили Новорічні свята.

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина Ваша процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми  щиро і сердечно вас вітаємо!

З 19 по 23 листопада 2012 року проходив Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху».

В ході якого було проведено різноманітні фізкультурно-оздоровчі, валеологічного, художньо-естетичного спрямування заходи (змагання, ігри, танці).

24 листопада 2012 року проведено урочисту  лінійку «Пам'яті  жертвам Голодомору 1932 – 33 років ».

До тебе ,   людино ,  звертаюсь…

Залиш на хвилинку щоденні турботи.

З собою побудь  у глибокій  скорботі.

Всіх жертв, всіх страждальців згадай

Свято Осені

Осінь - дуже гарна пора року! Вихованці дошкільного підрозділу Нововасилівського НВК взяли активну участь у проведенні свята Осені, яке відбулося 25 жовтня. Цьогорічне святкування не залишило байдужим нікого. Діти, батьки, дідусі й бабусі долучилися до підготовки з великою відповідальністю, адже всі діти мали гарні та оригінальні костюми. Відповідальними за організацію та проведення свята були вихователі Гришечкіна Т.Г. та Сліпцова Н.М.

А для старшокласників закладу з метою пізнання культури європейських країн 31 жовтня було проведено вечір Хелоуін.

Прийняття учнів 2 класу у барвінчата.

Протягом вересня місяця діти готувалися до вступу в барвінчата: познайомилися з основними правилами та законами життя, звичаями та традиціями Барвінкової країни. І ось хвилююча мить - посвята в барвінчата.