П`ятниця, 26.04.2024, 02:25

Здоровий спосіб життя

До Дня Збройних сил України проведено змагання "Нумо, хлопці!"

З 8 по 18 вересня проведено Олімпійський тиждень

Участь у районній конференції юних екологів

Відкриття місячника екології.

Виступ екологічної агітбригади "Чисті краплини"

Тренінг: "Стать і гендер"

На цьому тренінгу учні дізналися, в чому відмінність понять "стать" і "гендер"; навчилися розпізнавати гендерні ролі і стереотипи, які призводять до дискримінації; проаналізували, як деякі гендерні стереотипи збільшують уразливість дівчат і жінок в умовах епідемії ВІЛ-СНІДу.

Тренінг: "Ні" алкоголю, наркотикам, спільному використанню

предметів, які колють або ріжуть"

Метою цього тренінгу було формування негативного ставлення до вживання алкоголю і наркотиків та спільного використання голок і шприців. Учасники тернінгу навчилися розпізнавати ознаки наркотичної залежності; пояснювати небезпеку їхнього вживання в аспекті епідемії СНІДу.

Тренінг "Вчимося приймати рішення"

На цьому тренінгу учні 11 класу дізналися, які бувають рішення; розвивали навички самоконтролю, вчилися приймати виважені рішення за допомогою "правила світлофора".

28.02. та 04.03. 2014 року відбулися районні змагання з волейболу

Команди дівчат та хлопців зайняли ІІ місця у цих змаганнях.

День Збройних Сил України

06 грудня 2013 року відбулися військово-спортивні змагання з нагоди святкування Дня Збройних Сил України в яких прийняли участь учні 10-11 класів.

Фізкультхвилинка - обов'язковий елемент кожного уроку
За даними фізіології людина стомлюється значно швидше під час розумової праці, ніж працюючи фізично. Розумова діяльність школяра на уроках до певної міри пов'язана з творчим процесом, який викликає значне напруження центральної нервової системи. Тривале напруження спричинює стомлення організму учнів, особливо у молодшому шкільному віці.
Нерухома поза і слабка м'язова діяльність учня протягом багатьох годин перебування в школі не рабезпечують необхідного рівня обміну речовин та окислювальних процесів, а це призводить до слабкості м'язів, іноді навіть і до м'язової атрофії.
Щоб запобігти всім цим негативним явищам, у закладі впроваджується система фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи,мяка спрямована реалізацію напрямів Національної доктрини розвитку освіти і Цільової комплексної програми "Фізичне виховання - здоров'я нації" та предбачає, крім проведення уроків фізичної культури, обов'язкові фізкультурно оздоровчі заходи, зокрема: фізкультурні хвилинки, фізкультурні паузи.

Для учнів 6 класу було проведено урок серед природи:

"Пристосування організмів до умов середовища життя"

(Вчитель біології Малашок В.В.)

Учні 11 класу стали учасниками тренінгу

"ВІЛ: шляхи зараження і методи захисту"

Метою тренінгу було:
  • проаналізувати шляхи й умови інфікування ВІЛ;
  • з'ясувати ситуації в яких ВІЛ не передається;
  • дізнатися, як уникнути зараження ВІЛ/ІПСШ.
Тренер - вчитель біології Малашок В.В.

Тиждень безпеки дитини

Мало любити життя - треба з ним ще й добре поводитись

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість травмованих дітей внаслідок несформованих навичок користування предметами, речами, поведінки з незнайомими людьми, у природному довкіллі та в різних ситуаціях, постала потреба в систематичній роботі з вихованцями, аби виробити в їхній свідомості стереотипи щодо безпеки в життєвому середовищі. Завжди було дуже важливим навчити дітей безпечно поводитися в повсякденному житті. Нині ж, коли діти стали більш розкутими, вільно користуються сучасною побутовою технікою, електронними іграшками та приборами, такі знання особливо актуальні.

На виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 26 квітня 2013 року № 193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України» у листопаді 2013 року в Нововасилівському НВК проходив «Тиждень безпеки дитини». Під час проведення Тижня вчителем 1-го класу Пташнік М.І. проведено бесіду-гру «Твій друг велосипед», яка передбачала виконання інтерактивної вправи «Незнайомець» та обговорення різних ситуацій, що стосуються правил безпеки на дорозі.

Класним керівником 3-го класу Бабешко Т.В. проведено урок-бесіду на тему «Сім’я – як чинник здоров’я», на якій вчителька в ігровій формі закликає дітей до збереження здоров’я. Вчителем основ здоров’я Трохименко Н.М. проведено брейн-ринг для учнів 8 класу «Основи пожежної безпеки» та вікторину для учнів 6 класу «Чи вмію я правильно харчуватися?». Для учнів 11 класу проведено годину спілкування на тему «Як жити сьогодні, щоб мати шанс побачити завтра?» (класний керівник Сігарьова І.М.).

Слід пам'ятати, що постійна, цілеспрямована робота з факторами, які можуть становити загрозу життю і здоров'ю людини, може негативно впливати на психологічне здоров'я дітей. Робота з формування основ безпеки життєдіяльності повинна спрямовуватись не на залякування дітей, а опиратись на усвідомлення ними цінності власного життя та здоров'я.

Ми, дорослі, повинні навчити дитину робити вибір, що не зашкодить життю та здоров’ю, бо всі ми хочемо бачити дітей здоровими та успішними.

"Олімпійський тиждень" у Нововасилівському НВК

З 9 по 15 вересня учні та вчителі закладу взяли участь у проведенні "Олімпійського тижня", організованого з метою популяризації спорту, здорового способу життя. У ході його проведення в закладі було організовано чимало заходів: "Веселі старти", вікторина "Знавець олімпійського спорту", конкурс малюнків "Спортивний я, спортивна вся моя сім'я", спортивне свято "Козацькі розваги" та інші.